×

Biz Kimiz?

Eşkişehir'in Yükselen
Spor Kulübü

2015 yılında kurulan kulübümüz faaliyetlerine U14 yaş grubu futbol branşı takımımızla ilk müsabakalara katılıp Mihalıççık ilçesini başarıyla temsil etmiştir. 

2015-2016  sezonu ilk kez katıldığı 2. amatör kümede yarı finale kadar yükselmiştir. 

2016 yılında EASKF-TÜFAD ve Büyükşehir Belediyesinin ortaklaşa organize ettiği  mini minikler salon turnuvasında başarıyla ilçemizi temsil etmiştir. 

2016-2017 sezonu  2.Amatör Kümede şampiyon olup 1.Amatöre yükselmiştir.

2017-2018 sezonu 1.  Amatör Kümede de şampiyon olup üst üste 2 sezon şampiyon olarak Süper Amatör  Kümeye yükselmiştir.

2018-2019 sezonu süper amatör kümede mücadele edip  1 Amatör Kümeye düşmüştür. Kulübümüzde 2021 yılına kadar pandemi sebebiyle  faaliyet yapılamamış olup 2021 yılı itibariyle Futbol, Voleybol ve Hentbol branşları aktif hale getirilmiştir. 

Voleybolda Kadınlar 1. Lig, Hentbolda Erkekler 1. Lig ve futbolda  1.Amatör Kümede 2021-2022 sezonuna takımları kurularak devam etmektedir.  Biz Kimiz?

Vizyon Misyon

Mevzuata uygun olarak; sporun her dalında etkinlik göstererek, Ulu önder Atatürk'ün  gösterdiği hedef doğrultusunda “Zeki, çevik ve ahlaklı” , sporun her dalında sağlıklı ruhla sporcular yetiştirmeyi, fiziksel bütünlüğü sağlayacak her türlü spor ile uğraşmayı, üyeler,  sporcular ve taraftarlar arasında sevgi ve dayanışma kurmak. Spor, eğitim ve kültür sanat ile iç içe bir ortamda, bilimsel yöntemlerle eğitilmiş,  çağdaş, üreten, sorgulayan ve potansiyelini ortaya çıkartan bireyler yetiştirmek. Uygun tesis, ekipman, sistem ve personele sahip olarak; Faaliyet gösterilen tüm branşlarda sporcularımızın olimpik hedef doğrultusunda  ulusal ve uluslararası alanda maksimum başarıyı ortaya koyabilecekleri, Sporu yaşam biçimi haline getirmiş bireylerin sportif yaşam hedeflerine ulaşabilecekleri, Ve tüm paydaşların aidiyet duygusu hissederek bir parçasını oluşturabilecekleri ortamları  yaratmak ve sürdürülebilir bir yapıda Türkiye’nin Lider Spor Kulübü olmaktır.

Üyelik

Aramıza Katıl
Mihalıççık Spor'a Destek Ol!

ŞİMDİ KATIL

Sosyal Medya

Sosyal Medyadan Takip Edin
Haberdar Olun

İnternet sitemizin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Mihalıççıkspor’un sosyal medya hesaplarından anlık olarak duyurularımızı, maçlarımızı ve antreman görüntülerimizi görebilirsiniz.

Alt